20131117-230815.jpg

Artık hayatımızda instagram diye bir gerçek var..
Bu gerçek sayesinde facebookdaki fotoğraf paylaşımının azaldığını, daha fazla kişisel olduğunu farketmişsizdir.. Ya da bu yazdığım cümleden sonra fark edeceksiniz.
Ama bir yandan da twitter‘ ın fotoğraflı versiyonu olan bu sosyal ağda takipçi bulmak twitter kadar kolay değil. Öte yandan bulduğunuz takipçileri de kolay kaybetmediğiniz bir gerçek.
Malum, kullanıcı sayısını 150 milyona ulaştıran, bu facebook iştiraki sosyal ağda, bazen kendimiz “etiket” yani “hastag” uydursak da, dünyanın takip ettiği devasa fotoğraf içeren hastag ler de mevcut. Ama çoğu ingilizce. Ama Türk kulllancılar ne yapıyor, bizim hiç hastagimiz yok mu, başımız kel mi demeyin..
İşte ben şu an vatana hizmet etmeyi bir borç bilerek, size Türkiye kullanıcılarının en çok hangi hastag leri takip ettiğini söylüyorum.

Buyrun efendim “copy ~ paste” serbest

#anıyakala #istanbuldayasam #günbatımı #gulumseaska #turkinstagram #bugununkaresi #tr_turkey #lifeisgrey #photooftheday #fotografheryerde #editsiz #istanbul #hayatakarken #beniminsalarim #bir_dakika #bukitapokunur #hayatandanibarettir #ig_turkey #bugungunlerden #ist_instagram #zamanakarsi #mekanim #objektifimden #turkishfollowers #fotografheryerde #heryertaksimheryerdirenis #direngeziparki #igturko